Zaloguj
Zaloguj
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
INFORMACJE I USŁUGI PRZYJAZNE OBYWATELOM
System usług publicznych
2016-10-05
O serwisie OBYWATEL.GOV.PL
Serwis OBYWATEL.GOV.PL powstał jako część programu pl.ID, który jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka (7. Oś priorytetowa – Społeczeństwo informacyjne – budowa elektronicznej administracji) i współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
...czytaj wiecej
2016-04-01
Wnioski o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Głogowie uprzejmie informuje, że od dnia 01.04.2016r. przyjmowane będą w siedzibie Ośrodka wnioski o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego
...czytaj wiecej
2016-03-02
Jak otrzymać świadczenie wychowawcze „Rodzina 500 plus”
Wniosek można złożyć w wersji papierowej lub elektronicznej (wzór wniosku zostanie opublikowany w rozporządzeniu wydanym na podstawie ustawy).
...czytaj wiecej
2015-07-08
Sprawdź, czy Twój dowód osobisty jest gotowy do odbioru
Nowy dowód osobisty możesz odebrać w terminie 30 dni od dnia złożeniu wniosku, jednak zazwyczaj dowód jest gotowy wcześniej.
...czytaj wiecej
2015-07-08
Postępowanie w razie utraty lub uszkodzenia dowodu osobistego
Twój dowód zaginął lub został uszkodzony? Ktoś ci go ukradł? Zgłoś to jak najszybciej w urzędzie gminy albo przez Internet. Jeśli jesteś za granicą, zgłoś utratę lub uszkodzenie dowodu w konsulacie (osobiście, listownie, faksem). Po zgłoszeniu urzędnik unieważni twój dowód.
...czytaj wiecej
2015-07-08
Wniosek o wydanie dowodu osobistego w postaci elektronicznej
Pamiętaj, jeśli chcesz złożyć wniosek przez Internet, musisz mieć profil zaufany na platformie ePUAP lub bezpieczny podpis elektroniczny.
...czytaj wiecej
2015-07-07
Zapłać za realizację spraw Głogowską Kartą Miejską
W ramach realizacji projektu „E-Głogów – rozwój usług elektronicznych na rzecz mieszkańców Gminy Miejskiej Głogów”, rozszerzono funkcjonalność Głogowskiej Karty Miejskiej o następne usługi oraz został wdrożony drugi rodzaj karty - karta dualna z chipem. Karta dualna umożliwia zapis certyfikatu niekwalifikowanego wydawanym przez Lokalne Centrum Certyfikacji Urzędu Miejskiego w Głogowie. Certyfikat ten służy do bezpiecznej weryfikacji na portalach Gminy Miejskiej Głogów dostępnych pod adresem www.eglogow.eu.
...czytaj wiecej
2015-06-18
Adres elektronicznej skrzynki podawczej na platformie ePUAP
Do Urzędu Miejskiego W Głogowie dokumenty elektroniczne można dostarczać korzystając z elektronicznej skrzynki podawczej na platformie ePUAP, która dostępna jest pod adresem:
...czytaj wiecej
2012-05-20
Metody dostarczania dokumentów elektronicznych.
Uwaga: aby można było złożyć dokument w formie elektronicznej konieczne jest posiadanie konta użytkownika na platformie ePUAP - konto jest bezpłatne.
...czytaj wiecej
W górę
Projekt "E-Głogów - rozwój usług elektronicznych na rzecz mieszkańców Gminy Miejskiej Głogów" współfinansowny przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013
Stronę odwiedzono 36911 razy.