Strona z portalu

  Portal eTurystyka / Archiwum / Portal eTurystyka / Aktaulności / Podziel się wspomnieniami.
Zaloguj
Zaloguj
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Czy wiesz, że...?
Stanem technicznym oraz obroną poszczególnych odcinków murów zajmowały się wyznaczone cechy głogowskich rzemieślników.
Czy wiesz, że...?
Podziel się wspomnieniami.
Mija 30 lat od oficjalnego rozpoczęcia odbudowy Starego Miasta w Głogowie, które podczas wojny zostało zamienione w morze ruin. Od roku 1987 mieszkańcy i przyjezdni śledzą postępy w odbudowie i odwzorowaniu zabudowań z dawnych lat.

W 2002 roku została zakończona odbudowa zniszczonego Ratusza, z którego wieży możemy podziwiać panoramę Naszego pięknego miasta. Trwa odbudowa budynku Teatru im. Andreasa Gryphiusa, zabezpieczany jest kościół Św. Mikołaja, prace toczą się również przy kościele Bożego Ciała. Zabudowywany jest kwartał po kwartale.

Dlatego zapraszamy do podzielenia się z nami wspomnieniami z minionych 30 lat. Zachęcamy do nadsyłania zdjęć, widokówek, kolaży dotyczących odbudowy głogowskiej starówki. Prace nadsyłać można drogą elektroniczną na cit@glogow.um.gov.pl , tradycyjną na adres Urząd Miejski w Głogowie, Rynek 10, 67-200 Głogów, z dopiskiem „30 lat odbudowy Starego Miasta” oraz osobiście w kancelarii (główne wejście do Ratusza, pierwsze drzwi po lewej z nr 1).

Wśród osób które nadeślą najciekawsze materiały rozlosujemy atrakcyjne zestawy gadżetów promocyjnych Głogowa.

UWAGA

Przekazanie materiałów jest jednoznaczne z wyrażaniem zgody na wykorzystanie ich do publikacji papierowej, elektronicznej oraz promocji Gminy Miejskiej w Głogowie.

Na zdjęcia czekamy do końca października.

Strona: 1 
Projekt "E-Głogów - rozwój usług elektronicznych na rzecz mieszkańców Gminy Miejskiej Głogów" współfinansowny przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013
Stronę odwiedzono 251 razy.