Strona z portalu

  Portal eTurystyka / Aktualności / Zima w Twierdzy 2017
Zaloguj
Zaloguj
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Czy wiesz, że...?
W kurtynie znajdującej się dziś poniżej gmachu sądu jest umieszczona słabo już widoczna tablica upamiętniająca wyjście z głogowskiej twierdzy w 1814 roku wojsk francuskich przez istniejącą w tym miejscu poternę.
Czy wiesz, że...?
Zima w Twierdzy 2017
Zima w Twierdzy 2017
Zima w Twierdzy zaczyna się 13 lutego 2017 r. o godz. 10:00 przy Centrum Informacji Turystycznej. Serdecznie zapraszamy !

Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnej edycji zimowej akcji, która jest alternatywą m.in. dla osób które zdecydowały się ferie spędzić w Głogowie. Podczas otwarcia na uczestników czekać będzie niespodzianka, będzie również możliwośc zwiedzenia po raz pierwszy nowo wyremontowanej poterny w fosie. Rozpoczęcie w poniedziałek 13 lutego o godzinie 10:00 przy Centrum Informacji Turystycznej (ul. Koszarowa 1, obok dawnego kina Bolko).

 

Strona: 1 
Projekt "E-Głogów - rozwój usług elektronicznych na rzecz mieszkańców Gminy Miejskiej Głogów" współfinansowny przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013
Stronę odwiedzono 591 razy.