Strona z portalu

  Portal eTurystyka / Aktualności / Smak GŁOGowa
Zaloguj
Zaloguj
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Czy wiesz, że...?
Smak GŁOGowa
Smak GŁOGowa
- Pięknie pachnie, dobrze smakuje, świetny pomysł – tak dziennikarze ocenili nowy produkt promujący Głogów – herbatę „Smak GŁOGowa”. Herbata została stworzona na specjalne zamówienie, unikalna nuta z kwiatem i owocem głogu została opracowana przez specjalistę, a sama herbata „Smak Głogowa” będzie dostępna tylko w naszym mieście.

Jako pierwsi herbaty mogli spróbować głogowscy dziennikarze. Pomysł ocenili wysoko!
Smak GŁOGowa będzie promował miasto. Herbata dostępna będzie okazjonalnie w czasie imprez organizowanych przez prezydenta Głogowa Rafaela Rokaszewicza, jako prezent w czasie okazjonalnych wizyt.
Herbatę Smak GŁOGowa zakupić będzie można już wkrótce w Herbaciarni przy ul. Kazimierza Wielkiego 97.
Głóg – dominujący składnik głogowskiej herbaty w postaci owocu i kwiatu - jest rośliną o wyjątkowych walorach zdrowotnych. Szczególnie polecany jest osobom zagrożonym chorobami serca i ze zbyt wysokim ciśnieniem.
Od tej rośliny pochodzi nazwa naszego miasta – GŁOGów.


Strona: 1 
Projekt "E-Głogów - rozwój usług elektronicznych na rzecz mieszkańców Gminy Miejskiej Głogów" współfinansowny przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013
Stronę odwiedzono 421 razy.