Strona z portalu

  Wersja polska / Archiwum / Wersja polska / Aktualności / To My tworzymy atmosferę
Zaloguj
Zaloguj
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Czy wiesz, że...?
Wyniku realizacji projektu "E-Głogów - rozwój usług elektronicznych na rzecz mieszkańców Gminy Miejskiej Głogów rozszerzono funkcjonalność Głogowskiej Karty Miejskiej oraz wprowadzono drugi rodzaj karty z chipem (karta dualna), która umożliwia przechowywanie certyfikatu niekwalifikowanego wydawanego przez Lokalne Centrum Certyfikacji Urzędu Miejskiego w Głogowie. Przy pomocy tego certyfikatu można uwierzytelniać się na portalach www.eglogow.eu.
Czy wiesz, że...?
To My tworzymy atmosferę
To My tworzymy atmosferę
Planujecie jesienne porządki na działce lub wokół domu? Pamiętajcie, że śmieci i liści nie wolno palić w przydomowym ogródku.

Zadzwońcie do Działu Gospodarki Odpadami Komunalnymi lub wejdźcie na www.czystyglogow.pl zakładka PSZOK tam dowiecie się jak można się ich legalnie pozbyć!!!


Strona: 1 
Projekt "E-Głogów - rozwój usług elektronicznych na rzecz mieszkańców Gminy Miejskiej Głogów" współfinansowny przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013
Stronę odwiedzono 831 razy.