Strona z portalu

  Wersja polska / Aktualności / Miejski Ośrodek Rehabilitacji i Usług Specjalistycznych
Zaloguj
Zaloguj
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Czy wiesz, że...?
Wyniku realizacji projektu "E-Głogów - rozwój usług elektronicznych na rzecz mieszkańców Gminy Miejskiej Głogów rozszerzono funkcjonalność Głogowskiej Karty Miejskiej oraz wprowadzono drugi rodzaj karty z chipem (karta dualna), która umożliwia przechowywanie certyfikatu niekwalifikowanego wydawanego przez Lokalne Centrum Certyfikacji Urzędu Miejskiego w Głogowie. Przy pomocy tego certyfikatu można uwierzytelniać się na portalach www.eglogow.eu.
Czy wiesz, że...?
Miejski Ośrodek Rehabilitacji i Usług Specjalistycznych
Miejski Ośrodek Rehabilitacji i Usług Specjalistycznych
Miejski Ośrodek Rehabilitacji i Usług Specjalistycznych (MORiUS) jest Ośrodkiem, który służy wsparciem osobom niepełnosprawnym w tym również z niepełnosprawnością intelektualną, niemowlętom, dzieciom i młodzieży z opóźnieniem psychoruchowym, jak również z wadami postawy.

Swoją pomocą służy w dni robocze (pon-pt) w godzinach od 7.00-15.00.

W MORiUS znajduje się Ośrodek Dziennej Rehabilitacji dla dzieci do 25 roku życia, w którym Podopieczni są objęci Specjalistycznymi Usługami Opiekuńczymi. Leczenie usprawniające w Ośrodku jest wieloprofilowe i obejmuje wszystkie sfery rozwoju: ruchowego, zmysłów, mowy, umysłowego, emocjonalnego i społecznego.

W Ośrodku można skorzystać także z usług komercyjnych, niemowlęta, dzieci i młodzieży objęci są opieką w Poradni Lekarskiej, Rehabilitacyjnej, Logopedycznej i Psychologicznej i dodatkowo skorzystać z terapii pedagogicznej. Dorośli potrzebujący rehabilitacji mogą skorzystać z fizykoterapii i usprawniania ruchowego.

Strona: 1 
Projekt "E-Głogów - rozwój usług elektronicznych na rzecz mieszkańców Gminy Miejskiej Głogów" współfinansowny przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013
Stronę odwiedzono 1051 razy.