Strona z portalu

  Wersja polska / Aktualności / Płać komórką za parkowanie
Zaloguj
Zaloguj
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Czy wiesz, że...?
Wyniku realizacji projektu "E-Głogów - rozwój usług elektronicznych na rzecz mieszkańców Gminy Miejskiej Głogów rozszerzono funkcjonalność Głogowskiej Karty Miejskiej oraz wprowadzono drugi rodzaj karty z chipem (karta dualna), która umożliwia przechowywanie certyfikatu niekwalifikowanego wydawanego przez Lokalne Centrum Certyfikacji Urzędu Miejskiego w Głogowie. Przy pomocy tego certyfikatu można uwierzytelniać się na portalach www.eglogow.eu.
Czy wiesz, że...?
Płać komórką za parkowanie
Płać komórką za parkowanie
Za pomocą telefonu komórkowego możesz opłacić postój swojego samochodu w strefach płatnego parkowania w Głogowie. To niezwykle proste i wygodnie rozwiązanie. Zdalne przedłużanie czasu parkowania. Kończenie naliczania czasu parkowania w dowolnym momencie. Opłata za faktyczny czas postoju.

Strona: 1 
Projekt "E-Głogów - rozwój usług elektronicznych na rzecz mieszkańców Gminy Miejskiej Głogów" współfinansowny przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013
Stronę odwiedzono 991 razy.