Strona z portalu

  Wersja polska / Aktualności / Jak załatwić sprawę przez Internet ?
Zaloguj
Zaloguj
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Czy wiesz, że...?
Wyniku realizacji projektu "E-Głogów - rozwój usług elektronicznych na rzecz mieszkańców Gminy Miejskiej Głogów rozszerzono funkcjonalność Głogowskiej Karty Miejskiej oraz wprowadzono drugi rodzaj karty z chipem (karta dualna), która umożliwia przechowywanie certyfikatu niekwalifikowanego wydawanego przez Lokalne Centrum Certyfikacji Urzędu Miejskiego w Głogowie. Przy pomocy tego certyfikatu można uwierzytelniać się na portalach www.eglogow.eu.
Czy wiesz, że...?
Jak załatwić sprawę przez Internet ?
Jak załatwić sprawę przez Internet ?
W serwisie System Usług Publicznych w „Katalogu usług” należy odszukać odpowiedniej usługi.

W serwisie System Usług Publicznych w „Katalogu usług” należy odszukać odpowiedniej usługi. W opisie usługi dostępne są formularze „On-line” (interaktywny formularz wypełniany bezpośrednio na stronie internetowej) lub „Off-line” (formularz przeważnie w formacie DOC). Formularz On-line wysyłany jest bezpośrednio ze strony internetowej. Formularz ten musi być podpisany bezpiecznym podpisem elektronicznym weryfikowanym za pomocą ważnego kwalifikowanego certyfikatu lub ważnym profilem zaufanym. Szczegółowy opis dostarczania dokumentu elektronicznego znajduje się w serwisie Usług Publicznych w artykule „Metody dostarczania dokumentów elektronicznych”. Formularze Off-line natomiast należy pobrać, wypełnić w komputerze, wydrukować, podpisać oraz osobiście dostarczyć do Biura  Obsługi Mieszkańca (pokój nr 18) w Urzędzie Miejskim w Głogowie.

Strona: 1 
Projekt "E-Głogów - rozwój usług elektronicznych na rzecz mieszkańców Gminy Miejskiej Głogów" współfinansowny przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013
Stronę odwiedzono 711 razy.