Strona z portalu

  Wersja polska / Aktualności / TURYSTYKA
Zaloguj
Zaloguj
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Czy wiesz, że...?
Wyniku realizacji projektu "E-Głogów - rozwój usług elektronicznych na rzecz mieszkańców Gminy Miejskiej Głogów rozszerzono funkcjonalność Głogowskiej Karty Miejskiej oraz wprowadzono drugi rodzaj karty z chipem (karta dualna), która umożliwia przechowywanie certyfikatu niekwalifikowanego wydawanego przez Lokalne Centrum Certyfikacji Urzędu Miejskiego w Głogowie. Przy pomocy tego certyfikatu można uwierzytelniać się na portalach www.eglogow.eu.
Czy wiesz, że...?
TURYSTYKA
TURYSTYKA
Zachęcamy do zwiedzenia Głogowa i jego okolic. Ziemia Głogowska jest pod wieloma względami wyjątkowa. Dzisiejszy Głogów, to niedawne miasto przemysłowe.

To zielone miejsce, które wraz z najbliższymi okolicami znane jest ze swoich walorów krajobrazowych. Ewenementem na skalę europejską jest odbudowa od podstaw zniszczonej podczas wojny Starówki. Głogów odzyskuje swoje dawne centrum. Odbudowuje wyjątkowe zabytki.

Przejdź do aktualności >>


Strona: 1 
Projekt "E-Głogów - rozwój usług elektronicznych na rzecz mieszkańców Gminy Miejskiej Głogów" współfinansowny przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013
Stronę odwiedzono 681 razy.