Zaloguj
Zaloguj
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
2015-09-01
Głogowska Karta Seniora
Mieszkańcy Głogowa, którzy ukończyli 60 lat mogą wyrobić już Głogowską Kartę Seniora. Wniosek można złożyć osobiście w Urzędzie Miejski w Głogowie lub przez Internet.
2015-08-31
Miejski Ośrodek Rehabilitacji i Usług Specjalistycznych
Miejski Ośrodek Rehabilitacji i Usług Specjalistycznych (MORiUS) jest Ośrodkiem, który służy wsparciem osobom niepełnosprawnym w tym również z niepełnosprawnością intelektualną, niemowlętom, dzieciom i młodzieży z opóźnieniem psychoruchowym, jak również z wadami postawy.
2015-07-07
Płać komórką za parkowanie
Za pomocą telefonu komórkowego możesz opłacić postój swojego samochodu w strefach płatnego parkowania w Głogowie. To niezwykle proste i wygodnie rozwiązanie. Zdalne przedłużanie czasu parkowania. Kończenie naliczania czasu parkowania w dowolnym momencie. Opłata za faktyczny czas postoju.
2015-07-03
Głogowska Karta Seniora
Szanowni Seniorzy! Od miesiąca września 2015 Gmina Miejska Głogów wprowadza Głogowską Kartę Seniora (GKS) dzięki tej karcie każdy Senior (osoba, która ukończyła 60 lat) będzie mógł korzystać ze zniżek oferowanych przez Punkty Partnerskie.
2015-07-02
Kluby Środowiskowe MCWR
Działalność Klubów Środowiskowych, które funkcjonują w Miejskim Centrum Wspierania Rodziny to oferta skierowana do mieszkańców Głogowa. Cykliczne spotkania odbywają się w siedzibach Klubów przy ul. Akacjowej 10 i Folwarcznej 7. Działalność edukacyjno – terapeutyczną łączymy z propozycjami kulturalnymi i rekreacyjnymi. Spotkania mają charakter tematycznych prelekcji, wieczorów autorskich, zajęć artystycznych, rękodzielniczych i muzycznych. Współpracujemy ze Stowarzyszeniami i Organizacjami Pozarządowymi. Ważnym elementem klubowych spotkań jest ich otwarta formuła, konsultowanie tematów i propozycji spotkań z uczestnikami.
2015-06-29
Karta Dużej Rodziny
Komu przysługuje Karta Dużej Rodziny? Karta Dużej Rodziny przyznawana jest rodzinie, która utrzymuje przynajmniej trójkę dzieci. Dotyczy to także rodzin zastępczych oraz rodzinnych domów dziecka.
2015-06-22
eKultura
W portalu eKultura znajdą Państwo informację o atrakcjach, obiektach i wydarzeniach kulturalnych, sportowych odbywających się w mieście, akty prawne, informacje na temat źródeł finansowania kultury i sportu, jak również dokonania rezerwacji biletów na imprezy kulturalne.
2015-04-12
Jak załatwić sprawę przez Internet ?
W serwisie System Usług Publicznych w „Katalogu usług” należy odszukać odpowiedniej usługi.
2015-04-11
TURYSTYKA
Zachęcamy do zwiedzenia Głogowa i jego okolic. Ziemia Głogowska jest pod wieloma względami wyjątkowa. Dzisiejszy Głogów, to niedawne miasto przemysłowe.
W górę
Projekt "E-Głogów - rozwój usług elektronicznych na rzecz mieszkańców Gminy Miejskiej Głogów" współfinansowny przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013
Stronę odwiedzono 47161 razy.