Zapraszamy
Zaloguj
Zaloguj
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Oficjalny portal Urzędu Miejskiego
Wrota eGłogów
2017-01-09
MCWR zaprasza !
Jeśli czujesz, że rzeczywistość Cię przerasta, jeśli nie rozumiesz co się z Tobą dzieje, jeśli żyjesz w tak silnym napięciu, że nie potrafisz już nawet udawać, że jest dobrze – przyjdź do Nas i skorzystaj z bezpłatnej pomocy.
...czytaj wiecej
2016-10-05
Bezpłatny raport z Centralnej Ewidencji Pojazdów
„Historia Pojazdu" to usługa świadczona przez Ministerstwo Cyfryzacji dla wszystkich, którzy planują zakup używanego samochodu, motocyklu lub innego pojazdu zarejestrowanego w Polsce.
...czytaj wiecej
2016-09-21
Program "Rodzina 500 plus"
Ustawa o pomocy państwa w wychowywaniu dzieci wprowadziła w życie program „Rodzina 500 plus”, w ramach którego rodzice otrzymują świadczenie wychowawcze w wysokości 500 zł co miesiąc na drugie i kolejne dziecko niezależnie od dochodu. Rodziny, w których dochód nie przekracza 800 zł netto na osobę lub 1200 zł netto (w rodzinach wychowujących niepełnosprawne dziecko) - otrzymają je również na pierwsze lub jedyne dziecko. To nawet 6000 zł netto rocznego wsparcia dla dziecka.
...czytaj wiecej
2016-08-05
Spis zniżek dla Seniorów
Lista partnerów oferujących zniżki dla seniorów posiadających Głogowską Kartę Seniora.
...czytaj wiecej
2015-11-23
OBYWATEL.GOV.PL - informacje i usługi przyjazne obywatelom
Na stronie www.obywatel.gov.pl znajdują się opisy najpopularniejszych usług, jakie administracja świadczy dla obywateli, np.: jak wyrobić dowód, paszport, prawo jazdy czy Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ). Ile to kosztuje, jakie dokumenty trzeba wypełnić i gdzie się zgłosić. Struktura strony nie odzwierciedla podziałów resortowych, lecz systematyzuje usługi administracji publicznej według typowych zdarzeń życiowych. Wiarygodność opisów (kart) usług została zagwarantowana poprzez współpracę z merytorycznymi pracownikami ministerstw i jednostek podległych. Cechą wyróżniającą stronę jest zrozumiały, prosty język.
...czytaj wiecej
2015-11-06
To My tworzymy atmosferę
Planujecie jesienne porządki na działce lub wokół domu? Pamiętajcie, że śmieci i liści nie wolno palić w przydomowym ogródku.
...czytaj wiecej
2015-10-02
Informacja dla przedsiębiorców
Informujemy, że na stronie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego ukazał się harmonogram naboru wniosków na 2015 i 2016 rok.
...czytaj wiecej
2015-09-01
Głogowska Karta Seniora
Mieszkańcy Głogowa, którzy ukończyli 60 lat mogą wyrobić już Głogowską Kartę Seniora. Wniosek można złożyć osobiście w Urzędzie Miejski w Głogowie lub przez Internet.
...czytaj wiecej
2015-08-31
Miejski Ośrodek Rehabilitacji i Usług Specjalistycznych
Miejski Ośrodek Rehabilitacji i Usług Specjalistycznych (MORiUS) jest Ośrodkiem, który służy wsparciem osobom niepełnosprawnym w tym również z niepełnosprawnością intelektualną, niemowlętom, dzieciom i młodzieży z opóźnieniem psychoruchowym, jak również z wadami postawy.
...czytaj wiecej
W górę
Projekt "E-Głogów - rozwój usług elektronicznych na rzecz mieszkańców Gminy Miejskiej Głogów" współfinansowny przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013
Stronę odwiedzono 54101 razy.