Zapraszamy
Zaloguj
Zaloguj
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Oficjalny portal Urzędu Miejskiego
Wrota eGłogów
2016-10-05
Bezpłatny raport z Centralnej Ewidencji Pojazdów
„Historia Pojazdu" to usługa świadczona przez Ministerstwo Cyfryzacji dla wszystkich, którzy planują zakup używanego samochodu, motocyklu lub innego pojazdu zarejestrowanego w Polsce.
...czytaj wiecej
2016-09-21
Program "Rodzina 500 plus"
Ustawa o pomocy państwa w wychowywaniu dzieci wprowadziła w życie program „Rodzina 500 plus”, w ramach którego rodzice otrzymują świadczenie wychowawcze w wysokości 500 zł co miesiąc na drugie i kolejne dziecko niezależnie od dochodu. Rodziny, w których dochód nie przekracza 800 zł netto na osobę lub 1200 zł netto (w rodzinach wychowujących niepełnosprawne dziecko) - otrzymają je również na pierwsze lub jedyne dziecko. To nawet 6000 zł netto rocznego wsparcia dla dziecka.
...czytaj wiecej
2016-08-05
Spis zniżek dla Seniorów
Lista partnerów oferujących zniżki dla seniorów posiadających Głogowską Kartę Seniora.
...czytaj wiecej
2015-11-23
OBYWATEL.GOV.PL - informacje i usługi przyjazne obywatelom
Na stronie www.obywatel.gov.pl znajdują się opisy najpopularniejszych usług, jakie administracja świadczy dla obywateli, np.: jak wyrobić dowód, paszport, prawo jazdy czy Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ). Ile to kosztuje, jakie dokumenty trzeba wypełnić i gdzie się zgłosić. Struktura strony nie odzwierciedla podziałów resortowych, lecz systematyzuje usługi administracji publicznej według typowych zdarzeń życiowych. Wiarygodność opisów (kart) usług została zagwarantowana poprzez współpracę z merytorycznymi pracownikami ministerstw i jednostek podległych. Cechą wyróżniającą stronę jest zrozumiały, prosty język.
...czytaj wiecej
2015-09-01
Głogowska Karta Seniora
Mieszkańcy Głogowa, którzy ukończyli 60 lat mogą wyrobić już Głogowską Kartę Seniora. Wniosek można złożyć osobiście w Urzędzie Miejski w Głogowie lub przez Internet.
...czytaj wiecej
2015-08-31
Miejski Ośrodek Rehabilitacji i Usług Specjalistycznych
Miejski Ośrodek Rehabilitacji i Usług Specjalistycznych (MORiUS) jest Ośrodkiem, który służy wsparciem osobom niepełnosprawnym w tym również z niepełnosprawnością intelektualną, niemowlętom, dzieciom i młodzieży z opóźnieniem psychoruchowym, jak również z wadami postawy.
...czytaj wiecej
2015-07-07
Płać komórką za parkowanie
Za pomocą telefonu komórkowego możesz opłacić postój swojego samochodu w strefach płatnego parkowania w Głogowie. To niezwykle proste i wygodnie rozwiązanie. Zdalne przedłużanie czasu parkowania. Kończenie naliczania czasu parkowania w dowolnym momencie. Opłata za faktyczny czas postoju.
...czytaj wiecej
2015-07-03
Głogowska Karta Seniora
Szanowni Seniorzy! Od miesiąca września 2015 Gmina Miejska Głogów wprowadza Głogowską Kartę Seniora (GKS) dzięki tej karcie każdy Senior (osoba, która ukończyła 60 lat) będzie mógł korzystać ze zniżek oferowanych przez Punkty Partnerskie.
...czytaj wiecej
2015-07-02
Kluby Środowiskowe MCWR
Działalność Klubów Środowiskowych, które funkcjonują w Miejskim Centrum Wspierania Rodziny to oferta skierowana do mieszkańców Głogowa. Cykliczne spotkania odbywają się w siedzibach Klubów przy ul. Akacjowej 10 i Folwarcznej 7. Działalność edukacyjno – terapeutyczną łączymy z propozycjami kulturalnymi i rekreacyjnymi. Spotkania mają charakter tematycznych prelekcji, wieczorów autorskich, zajęć artystycznych, rękodzielniczych i muzycznych. Współpracujemy ze Stowarzyszeniami i Organizacjami Pozarządowymi. Ważnym elementem klubowych spotkań jest ich otwarta formuła, konsultowanie tematów i propozycji spotkań z uczestnikami.
...czytaj wiecej
W górę
Projekt "E-Głogów - rozwój usług elektronicznych na rzecz mieszkańców Gminy Miejskiej Głogów" współfinansowny przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013
Stronę odwiedzono 65071 razy.